Poznajmy się

GABINET PSYCHOTERAPII

CENTRUM TERAPII RODZINY

 

Jak pomagamy:

  • Konsultacje psychologiczne
  • Psychoterapia indywidualna
  • Terapia małżeńska
  • Terapia rodzinna
  • Diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży

 

O nas

  • Magdalena Gorczyca-Jaskólska
  • Beata Minartowicz
  • Joanna Sawic-Mika

 

Magdalena Gorczyca-Jaskólska jest absolwentką psychologii o specjalności klinicznej i terapii pedagogicznej na Uniwersytecie Opolskim. Ukończyła szkolenie psychoterapeutyczne prowadzone przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Jest certyfikowaną socjoterapeutką. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywa w Diecezjalnej Poradni Rodzinnej w Opolu, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualna osób dorosłych i młodzieży oraz terapię rodzinną. Swoją prace stale poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Beata Minartowicz absolwentka psychologii Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła szkolenie psychoterapeutyczne prowadzone przez Zakład Terapii Rodzin UJ w Krakowie. Odbyła staż kliniczny  w Zakładzie Terapii Rodzin oraz w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Zakładu Psychoterapii w Krakowie. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywa w Diecezjalnej Poradni Rodzinnej w Opolu, gdzie poradzi psychoterapię indywidualna osób dorosłych oraz terapię par i terapię rodzinną. Swoją prace stale poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Joanna Sawic-Mika  ukończyła całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest absolwentką Uniwersytetu Opolskiego o specjalności Psychologia kliniczna. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej na kierunku „Diagnoza kliniczna i psychoterapia”. Pracuje jako psycholog i psychoterapeuta w Oddziale Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Specjalistycznym Zespole Neuropsychiatrycznym w Opolu. Prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży i  dorosłych, terapię rodzin oraz diagnozę psychologiczną dzieci i młodzieży.

 

Konsultacje psychologiczne to pierwsze kontakt z terapeutą, służący poznaniu osoby i jej trudności. Zwykle obejmuje 2-3 spotkania konsultacyjne, których celem jest określenie potrzeb pacjenta i odpowiadających im oddziaływań psychologicznych, np. psychoterapii indywidualnej lub małżeńskiej.